Informacije

Pratite nas i upoznajte se sa radom i djelovanjem našeg društva. Također za Vas redovno donosimo korisne informacije i novosti iz svijeta vatrogastva

Usluge

Nudimo mogućnost najma dvorane u našem Vatrogasnom domu za razne proslave: krstitke, Sv. pričest, Krizma i rođendani, po povoljnoj cijeni.

Savjetovanje

Za Vas organiziramo razne tečajeve zaštite od požara kao što su: kako upotrijebiti vatrogasni aparat, hidrantsku opremu i reagirati u opasnosti.

Sviđa Vam se vijest koju ste pročitali ili jednostavno želite da i drugi pročitaju naš koristan savjet? Podijelite sa svojim prijateljima na društvenim mrežama! Na taj način podržavate rad naše stranice i podižete svijest o potencijalnim opasnostima. Hvala Vam na podršci!