Proslava 60. obljetnice – DVD Barilović

Naši članovi su se ovaj vikend družili sa našim prijateljima iz DVD – a Barilović i ostalim vatrogasnim društvima iz njihove vatrogasne zajednice. Proslava je započela svečanim mimohodom vatrogasaca koji je završio zajedničkom fotografijom svih prisutnih na brdu kod starog grada.

Image and video hosting by TinyPic     Image and video hosting by TinyPic

Nakon svečanog mimohoda, proslava je nastavljena blagoslovom župnika a potom i svečanom sjednicom. Na svečanoj sjednici su dodijeljenja priznanja članovima društva za njihov nesebičan rad u dobrovoljnom vatrogasnom društvu Barilović. Prisjetili smo se i ratnih stradanja kroz koja je prošao ovaj kraj, i DVD Barilović koji je za Domovinu dao svoja četiri člana. Nakon svečane sjednice nastavili smo druženje uz glazbu, finu hranu i dobru kapljicu.

Image and video hosting by TinyPic      Image and video hosting by TinyPic

Ovim putem zahvaljujemo se na pozivu na koji smo se rado odazvali i DVD – u Barilović želimo mnogo uspjeha u daljnjem radu.

Image and video hosting by TinyPic      Image and video hosting by TinyPic

Fotografije sa proslave 60. obljetnice DVD – a Barilović.

Image and video hosting by TinyPic      Image and video hosting by TinyPic

Barilović, 14. svibnja 2016. godine.