Partneri & prijatelji

Prijatelji i partneri našeg Dobrovoljnog vatrogasnog društva:

Vatropromet - vatrogasna i zaštitna oprema

˝Vatropromet˝ je osnovan 02. studenog 1994 godine kao trgovinsko poduzeće čiji je glavni predmet poslovanja razvoj, uvoz i prodaja vatrogasne i zaštitne opreme. Uskoro postaje broj 1 u svojoj branši u Hrvatskoj, a već godinama spada među 3% najznačajnijih poslovnih subjekata u Hrvatskoj. Iako je nosilac brojnih gospodarskih priznanja koja dodjeljuju zvanične institucije Hrvatske, ipak se najviše ponosi priznanjima i izrazima zadovoljstva vlastitih vjernih kupaca, koji i čine ˝Vatropromet˝ onim što jeste, najvećom trgovinskom kućom za vatrogasnu i zaštitnu opremu u regiji.

Vatrogasna zajednica grada Zagreba

Vatrogasna zajednica grada Zagreba osnovana je 1930. godine. Zasnovana na povijesnim temeljima vatrogastva u Zagrebu, ona danas objedinjava 55 dobrovoljnih vatrogasnih društva s područja Zagreba i Javnu vatrogasnu postrojbu Grada Zagreba. Javna vatrogasna postrojba Grada Zagreba profesionalni je kamen temeljac zaštite od požara i elementarnih nepogoda u Zagrebu, a mrežom dobrovoljnih vatrogasnih društava pokriveno je cjelokupno područje Grada Zagreba, tako da vatrogasci mogu promptno djelovati gdje god se za to ukaže potreba.

Zagrebačke pekarne ˝Klara˝

Zagrebačke pekarne Klara hrvatska je tvrtka koja se bavi industrijskom proizvodnjom kruha, peciva i drugih srodnih prehrambenih proizvoda. U centralnom proizvodnom pogonu u Zagrebu svakodnevno se proizvedi preko 150.000 komada pekarskih proizvoda, koji se dnevno distribuiraju na gotovo 2.500 dostavnih mjesta. Na hrvatskom tržištu tvrtka je formalno prisutna od 1909. godine, ali u formi privatnog dioničkog društva, organizacijske forme u kojoj danas djeluje, tvrtka posluje od 1994. godine. Osim zagrebačkog područja poslujemo na području cijele Republike Hrvatske.

Rotor - prvi volonterski portal Novog Zagreba

Portal Rotor je prvi volonterski izvještajni centar Novog Zagreba. Portal za društvena i kulturna pitanja te događanja u Vašem kvartu. Redovno obilaze sva naselja Novog Zagreba i donose provjerene vruće vijesti iz kulture, sporta i ostalog. Redovan su gost druženja i skupština u našem vatrogasnom Domu u Svetoj Klari, te velika potpora u našem radu jer putem njihovih izvještaja i fotografija naše sugrađane upoznajemo sa radom našeg dobrovoljnog vatrogasnog društva. Zahvaljujemo na suradnji tijekom svih ovih godina i želimo nam još mnogo lijepih zajedničkih druženja i uspomena.

Ovdje može biti i naziv Vaše tvrtke

Postanite partner našeg dobrovoljnog vatrogasnog društva i za uzvrat u znak zahvalnosti nudimo Vam poziciju za oglašavanje na našoj web stranici. Oglas na našoj web stranici ne donosi nove troškove za Vas i Vašu tvrtku i vrijedi godinu dana od primitka donacije ili poklona za naše društvo. Uz ovaj način nudimo mogućnost oglašavanja i putem naše službene Facebook stranice, gdje veliki broj naših prijatelja i pratitelja može vidjeti Vaš oglas, tekst ili fotografiju. Za sve dodatne informacije u vezi partnerstva i oglašavanja kontaktirajte nas putem naše službene e-mail adrese: sveta-klara@vzgz.hr Vaši Vatrogasci ˝Sveta Klara˝.

Ovdje može biti i naziv Vaše tvrtke

Postani partner našeg DVD - a ili naš podupirajući član!

Naše članice i članovi su dobrovoljno u našem vatrogasnom društvu i za sve intervencije bile one požari, poplave ili nešto treće ne uzimaju niti dobivaju naknadu. Zato je svaka pomoć dobrodošla bila ona financijska, kupovina uvijek nužne opreme ili donacija.           Ako i Vi želite na neki način pomoći radu našeg vatrogasnog društva, kontaktirajte nas.                                                                     Tvrtkama za uzvrat nudimo poziciju na našoj web stranici u znak zahvalnosti za pomoć i sudjelovanje u razvoju vatrogastva i promoviranje putem naše službene Facebook stranice. Javite nam se i podržite naše vrijedne vatrogaskinje i vatrogasce!

Vaši vatrogasci Svete Klare.