NZSI 2019

Godišnje natjecanje vatrogasaca Vatrogasne zajednice grada Zagreba u znanju, spretnosti i izdržljivosti održano je 09. lipnja 2019. godine na Otpadnim vodama (Žitnjak). Po veoma vrućem i sparnom vremenu vatrogaskinje i vatrogasci iz 57 dobrovoljnih vatrogasnih društava pokazalo je svoje znanje, spretnost i brzinu.

Naša ekipa je ove godine nastupila sa osam članova i dvije članice, te smo zauzeli nešto skromnije 41. mjesto. Opet je napravljeno nekoliko nepotrebnih grešaka koje su oduzele dosta bodova, ali nemamo šta zamjeriti jer iz grešaka se uči. Prva tri mjesta su zauzeli:

1. DVD Hrašće
2. DVD Vidovec
3. DVD Ivanja Rijeka

Čestitamo pobjednicima i osvajačima drugog i trećeg mjesta, te ostalim ekipama na ostvarenim rezultatima. Našoj ekipi zahvaljujemo na odazivu, pokazanoj volji i sudjelovanju na natjecanju.