Klarinje 2016

Dan otvorenih vrata DVD – a Sveta Klara

Pozivamo Vas da nam se 11. kolovoza 2016. godine pridružite u proslavi Dana Svete Klare i na Danu otvorenih vrata Dobrovoljnog vatrogasnog društva Sveta Klara. Tijekom proteklih godina DVD Sveta Klara se uvijek odazivao na proslavu dana Svete Klare i tako ćemo se pridružiti organizaciji proslave i ove godine. Zato Vas sve zajedno pozivamo da nam se pridružite u proslavi i saznate sve o radu i postignućima Vašeg i našeg DVD – a Sveta Klara!

Klarinje 2016

Raspored programa:

• Otvorenje Dana otvorenih vrata sa početkom u 16 h
  • Štand za najmlađe posjetitelje sa promo materijalima (bojanke, olovke, crteži), od 16 do 20 h
  • Izložbeni prostor vatrogasne opreme DVD – a Sveta Klara
  • Prezentacija najmodernije vatrogasne opreme tvrtke Vatropromet d.o.o. Zagreb
  • Staza za najmlađe posjetitelje sa vatrogasnim brentačama, gdje će i sama djeca posjetitelja imati mogućnost gađanja meta pomoću mlaza vode sa vatrogasnim crijevom i mlaznicom
  • Dolazak Tehničkog vatrogasnog vozila iz VP Novi Zagreb u 16h
  • Prikazivanje filmova o vatrogastvu za posjetitelje od 16 do 21h
  • Sveta Misa u 18h u župnoj crkvi
  • Nastup Kulturno umjetničkih društava i mažoretkinja od 19h
  • Pokazna vježba tehničke intervencije na vozilu, spašavanje unesrećene osobe koja je zaglavila usred prometne nesreće u automobilu (rad sa hidrauličkom spasilačkom opremom), nakon svečanog programa (oko 20:30h)

Očekujemo Vas u Vašoj i našoj Svetoj Klari,

Dobrovoljno vatrogasno društvo Sveta Klara!