Bodovna lista za 2018. godinu

Bodovna lista Vatrogasne zajednice grada Zagreba za 2018. godinu

Vatrogasna zajednica grada Zagreba je objavila poredak dobrovoljnih vatrogasnih društava na bodovnoj listi za 2018. godinu. Sa velikim oduševljenjem možemo objaviti da je dobrovoljno vatrogasno društvo ˝Sveta Klara˝ na temelju truda i zalaganja svojih članica i članova, zauzelo 11. poziciju u poretku između 57. vatrogasnih društava u našoj zajednici!

Prošle godine naše članice i članovi su završili mnoga osposobljavanja i specijalizacije: tečajevi za vatrogasca, dočasnike i časnike, specijalnost za dišne aparate, specijalnost ˝SUR˝ – Spašavanje u ruševinama i mnoge druge. Sudjelovali smo na vatrogasnim natjecanjima i intervencijama i odazivali se na svaki poziv. Ovo je veliko priznanje za naš DVD i novi poticaj za daljnji rad, kao i dolazak nove autocisterne iz JVP Zagreb početkom godine. Ovim putem zahvaljujemo našim članicama i članovima na velikom trudu i uloženom vremenu, te svima vama dragi prijatelji i susjedi na podršci. Također čestitamo našim kolegicama i kolegama iz ostalih dobrovoljnih vatrogasnih društava na ostvarenim rezultatima i želimo nam svima mnogo uspjeha u ovoj godini.

Vatru gasi, brata spasi!