4. Kup DVD – a Brezovica 19. 06. 2016.

U organizaciji Dobrovoljnog vatrogasnog društva Brezovica, danas je u Brezovici održan 4. Kup DVD – a Brezovica. Ovo natjecanje je organizirano po četvrti puta za najmlađe vatrogasce, koji su se natjecali u vježbi spretnosti (gađanje mlazom uz pomoć vatrogasnih brentača).

photo dvd_sveta_klara_4_kup_dvd_brezovica_2_zpsk70jctyk.jpg

photo dvd_sveta_klara_4_kup_dvd_brezovica_1_zpsszpqkgff.jpg

Ove godine na Kupu, naša ekipa djece i mladeži osvojila je izvrsno 2. mjesto i u našu Svetu Klaru vraćamo se sa osvojenim peharom i medaljama. Usprkos losim vremenskim neprilikama, naša ekipa je pokazala svoje odlično znanje i spremnost i čestitamo im na odličnom rezultatu. Također se zahvaljujemo i našim voditeljima A. Hadrović i D. Koritnik, te svim ostalim članovima DVD – a Sveta Klara na uspješnom radu sa našim najmlađim vatrogascima. Našim dječacima se zahvaljujemo na pokazanoj volji i trudu i želimo im da i dalje nastave marljivo učiti i raditi, jer oni su budućnost našeg DVD – a.

photo dvd_sveta_klara_4_kup_dvd_brezovica_3_zpstziuaisp.jpg

photo dvd_sveta_klara_4_kup_dvd_brezovica_4_zpszyswyncp.jpg